ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ФОНДУ

Показати світу, що благодійність - це просто, цікаво та важливо.

Щоб допомогти та змінити світ на краще не потрібно багато зусиль, потрібне бажання та дії!

Кожен з нас може зробити свій внесок у вирішення соціальних проблем. З невеликих, але регулярних пожертвувань складаються відчутні суми на боротьбу з бідністю, хворобами, несправедливістю

Image

МІСІЯ ФОНДУ

Україна займає 101 місце серед 126 країн світу за розвитком благодійності. Ми маємо на меті змінити цю ситуацію. Ми хочемо побудувати благодійну та громадську систему, внести позитивні зміни у функціонування інфраструктури. Місія фонду — розвиток благодійності в Україні, підвищення професіоналізму та популяризація благодійності.

Image

НАПРЯМКИ РОБОТИ ФОНДУ

Ми підтримуємо і розвиваємо благодійні, громадські та соціально значущі ініціативи в Україні, збираємо пожертви для інших некомерційних організацій, в тому числі благодійних фондів.

Ми виступаємо фондом фондів та у майбутньому сподіваємося стати акселератором фондів України. Фонди і проекти, представлені на нашому сайті, проходять систему експертної оцінки. Ми перевіряємо документи, звітність представлених організацій, проводимо оцінку репутації і професіоналізму.

Ми хочемо, щоб вносячи пожертву на нашому сайті, ви були впевнені, що ваші гроші дійдуть до людей та організацій, які потребують допомоги.

Наша команда

Ми тільки починаємо свій ріст, тут можеш бути ти

Image

Дмитро Дегтярьов

Співзасновник, волонтер фонду
Image

Олександр Китайгора

Співзасновник, виконавчий директор
Image

Тетяна Мар'єнкова

Адвокат, юрисконсульт
Image

Яна Мотина

Головний бухгалтер
Image

Владислав Иванченко

Волонтер, консультант