Запитання та відповіді

Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання стосовно діяльності фонду. Якщо ви не знайшли відоповідь на питання, яке вас цікавить, будь ласка, напишіть нам на [email protected]


Засновниками фонду є Дегтярьов Дмитро та Китайгора Олександр. Фонд не належить жодній з політичних партій, комерційних організацій або впливовим особам та фінансується за рахунок благодійних внесків від фізичних та юридичних осіб. Детальна інформація та документи фонду є у розділі “Звіти та документи”.
Звичайно. Ви можете стати волонтером фонду і допомагати нам своїми вміннями та знаннями, ви можете стати волонтером-фандрейзером і залучати кошти, організовуючи благодійні ярмарки, вечірки, аукціони, концерти тощо.
Так, на меті основного проекту фонду "Гривня в день" є співпраця та домопога іншим благодійним фондам та організаціям.
Ми публікуємо фінансовий звіт за всіма надходженнями і витратами щомісячно. Щорічно фонд подає до податкової інспекції звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, звіти також доступні на нашому сайті.
Для звернення по допомогу треба заповнити онлайн-анкету, після чого координатор напрямку зателефонує вам або напишіть на пошту [email protected]
Дякуємо! Якщо ви хочете стати партнером чи волонтером-фандрейзером фонду, напишіть нам на [email protected] і опишіть свою ідею. Координатори відділу дадуть вам відповідь.
Так, молодь до 18 років також може долучитись до нашої волонтерської спільноти. Але для цього потрібна письмова згода від батьків.