ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

Ці правила користування (надалі по тексту - «Правила») регулюють користування веб-сайтом, розташованим за адресою: https://monofond.org.

Веб-сайт належить Благодійній Організації “Благодійний фонд “Монофонд”, код ЄДРПОУ 43308710, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 82, офіс 256

У цих Правилах відвідувач веб-сайту згадується як «ви», а Благодійна Організація «Благодійний фонд «Монофонд» - як «Monofond» або «ми».

Приступаючи до користування веб-сайтом, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Правил в їх справжньому формулюванні, яке може бути змінене в міру необхідності.

Якщо ви не приймаєте ці Правила, ви повинні негайно припинити користування цим Сайтом.

Зміни цих Правил

Ми можемо переглянути ці Правила користування в будь-який час та внести відповідні зміни в зміст цієї сторінки. Періодично перевіряйте цю сторінку, щоб прийняти до відома будь-які зміни в документі, оскільки вони є обов'язковими для вас.

Ми можемо час від часу оновлювати свій веб-сайт і в будь-який час змінювати його контент. Однак візьміть до уваги, що будь-який контент на сайті може бути застарілим в будь-який момент часу. Ми не гарантуємо, що веб-сайт або будь-який контент на ньому не буде містити помилок або упущень.

Ми приймаємо розумні заходи, щоб гарантувати, що інформація, опублікована на сайті, є вірною, але ми не гарантуємо її точність. Ви повинні зробити відповідні кроки для перевірки інформації, яка відображається на сайті, перш ніж покладатися на неї. Завантаження матеріалів з веб-сайту здійснюється на свій страх і ризик.

Відповідальність

Monofond не дає ніяких гарантій щодо інформації, наданої на цьому веб-сайті, включаючи будь-які гіпертекстові посилання на будь-який веб-сайт або інші елементи, на які відбувається посилання прямо або побічно з цього веб-сайту. Monofond не несе відповідальності за будь-які неточності або упущення на цьому веб-сайті. Відповідальність за прийняття будь-яких рішень заснованих на інформації, що міститься на веб-сайтах Monofond, несуть відвідувачі.

Цей веб-сайт надається вам безкоштовно і ні Monofond, ні будь-яка з його дочірніх або залежних компаній не несе ніякої відповідальності перед вами (за винятком випадків, передбачених законом) у зв'язку з користуванням цим сайтом. Monofond не несе ніякої відповідальності за будь-які прямі, спеціальні, або непрямі збитки або будь-які інші збитки будь-якого роду з якої-небудь причини виникли за допомогою використання будь-якої інформації, отриманої прямо або побічно з цього веб-сайту. Ваше єдиний засіб - припинити користування цим веб-сайтом.

Monofond залишає за собою право в будь-який час і без попереднього повідомлення розширювати, змінювати, припиняти чи остаточно припиняти дію всього або частини цього веб-сайту і обмежувати або забороняти доступ до нього.

Ваша особиста інформація та конфіденційність

Monofond зобов'язується захищати вашу конфіденційність. Ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності, щоб дізнатися, як ми обробляємо інформацію, яку ви надаєте нам через веб-сайт. Відвідувач сайту може керувати інформацію в своєму особистому кабінеті на сайті, виправляти її, на керувати власною розсилкою своєї інформації.

Сторонні веб-сайти

Ми не несемо відповідальності за зміст будь-яких сайтів, пов'язаних з нашим сайтом або веб-сайтами, з яких ви перейшли до нашого сайту. Такі посилання не повинні інтерпретуватися як схвалення нами цих веб-сайтів. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, які можуть виникнути в результаті їх використання.

Загальні положення

Ці Правила регулюються законодавством України в будь-яких спорах, що виникають із-за вашого користування сайтом або в зв'язку з його експлуатацією.

Тією ж мірою, в якій будь-яка частина цих Правил визнана недійсною, або не має законної сили в будь-якому суді компетентної юрисдикції, така частина повинна бути відокремлена від інших правил, всі з яких залишаються в повній силі і дії, згідно із законодавством.

Якщо у вас є які-небудь питання або скарги на веб-сайт або справжні Правила, будь ласка, зв'яжіться з нами: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 82, офіс 256